HAKKIMIZDA

Vadi Turizm - Kocaeli Üniversitesi Servis Araçları

Personel, okul taşımacılığı ve transfer hizmetleri veren Vadi Turizm günümüzde her bireyin rahat, güvenli, konforlu ve tam donanımlı araçlarla yolculuk hizmeti almayı hak ettiği kanaatini benimsemiş, bu yolda çalışmalarını geliştirmektedir. Güler yüzlü profesyonel ekibi gerek Anadolu ve Avrupa yakası gerekse şehirlerarası servis ulaşımını en kaliteli şekilde sağlamaktadır.

Transfer hizmetlerinde yerli yabancı tüm yolcularını en güvenilir ve zamanında bulunduğu bölgeden alıp, gideceği yere yine en güvenilir ve dakik olarak ulaşımını sağlamaktadır.

Vadi Turizm olarak prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, doğru, güvenilir, sözünün eri, sırdaş ve müşterilerini aldatmadan ekonomik çözümler üretebilen ve her şeyden önemlisi hizmetin her noktasında güler yüzlü olmaktır. Firmamız güler yüzlülüğü ve doğruluğu görev edinmiştir.

Sayın Velilerimiz: Vadi Tur Ltd. Şti. olarak  10 yıllık geçmişimiz, tecrübemiz, güvenli ve konforlu son model araçlarımız, güvenilir ve hoşgörülü personelimizle öğrencilerimizi servisimize emanet ettiğinizden dolayı kesinlikle pişmanlık duymayacağınızı garanti ederiz.

Garantimizin teminatı 12 yıllık tecrübe ve hizmetimizdir.